3 Bed 2 Bath A8 Family House W Private Pool Dorado Del Mar Villa
| Gratis Wi-Fi Gratis Wi-Fi på offentliga platser | Gratis parkering | Simbassäng Utomhusbassäng |
| Privat strand Strand | Aktiviteter Vattenpark Golfbana Ridning Fiske Cykling Bordtennis | Rullstolspassage Rullstolstillgänglighet |
| Luftkonditionering | Husdjur ej tillåtna Inga husdjur |
När du bor i 3 Bed 2 Bath A8 Family House W Private Pool Dorado Del Mar Villa kan du besöka Parque Nacional Balneario Manuel Morales, som ligger cirka 25 minuter bort till fots. Gästerna kan delta i hästridning, cykling och fiske i den här villan, som ligger inom 2 km från Dorado Del Mar.
Denna villa erbjuder närhet till Nouvelle D'Spa, som finns cirka 19 minuter bort till fots. GoodWinds Watersports & Kitesurf Center ligger inom 2,1 km från boendet.
Här finns ett komplett kök med te-/kaffebryggare, kylskåp och köksredskap. Restaurangen Green House Cafe, som serverar latinamerikanska rätter, är belägen mindre än 14 minuters promenad bort. Här kan gästerna njuta av inomhusvattenpark och underhållningsanläggningar samt kasino.
- Flygplatser
- San Juan Isla Grande Flygplats32 km
- Tågstationer
- Bayamón15 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Gratis Wi-Fi på offentliga platser
- Gratis parkering
- Inga husdjur
- Rum/faciliteter för funktionshindrade
- Rullstolstillgänglighet
- Rökdetektorer
Mat och drycker
- Torktumlare
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Casino
- Vattenpark
- Grill faciliteter
- Vattensport
- Ridning
- Cykling
- Golfbana
- Bordtennis
- Fiske
På rummet
- Luftkonditionering
- Uppvärmning
- Uteplats
- Te- och kaffefaciliteter
- Tvättmaskin
- Gratis toalettartiklar
- LCD-TV
- Bordsspel
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Finns det Wi-Fi i 3 Bed 2 Bath A8 Family House W Private Pool Dorado Del Mar Villa?
Ja, 3 Bed 2 Bath A8 Family House W Private Pool Dorado Del Mar Villa erbjuder WiFi. - ❓
Finns det ett kök på 3 Bed 2 Bath A8 Family House W Private Pool Dorado Del Mar Villa?
Ett komplett kök finns på 3 Bed 2 Bath A8 Family House W Private Pool Dorado Del Mar Villa. - ❓
Tillåter 3 Bed 2 Bath A8 Family House W Private Pool Dorado Del Mar Villa husdjur?
3 Bed 2 Bath A8 Family House W Private Pool Dorado Del Mar Villa tillåter inte husdjur. - ❓
Finns det en bubbelpool på 3 Bed 2 Bath A8 Family House W Private Pool Dorado Del Mar Villa?
Ja, en bubbelpool finns på 3 Bed 2 Bath A8 Family House W Private Pool Dorado Del Mar Villa. - ❓
Vilka anmärkningsvärda attraktioner bör vi se när vi bor i semesterbostaden?
I semesterbostaden kan du utforska Dorados viktigaste landmärken, inklusive Parque Nacional Balneario Manuel Morales (2 km), Dorado Del Mar (2,1 km) och GoodWinds Watersports & Kitesurf Center, som finns inom 5 minuters bilresa.